KONST / Litografier / Färglitografi 17526567
nr 1752 6567
Färglitografi
Lennart Jurlow. "Le Beaujolais Noveau", Mourlot. Ej signerad, färglitografi, yttermått inklusive ram: ca 76x47 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 12 januari 2026
kl 19:35:56
1.200 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 800 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 800 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor